Cerrahi Operasyonlar ve Labratuvar

Kliniğimizde, tüm cerrahi operasyonlar, yüksek standartlarda, modern cihaz donanımına sahip ameliyathane koşullarında yapılmaktadır. Operasyon öncesi radyografi, kan ve idrar tahlili ve gerekli olan diğer testler yapılarak hastanın fiziki durumu değerlendirilmektedir.

Kan tahlili, hemogram, idrar tahlili, dışkı tahlili, deri kontrolü, özel hetatolojik testler, spesifik testler ve kan parazit tesleri yapılmaktadır.

Acil Müdahane

İleri düzeydeki ekipman ve tıbbi cihazların yardımıyla dostlarınızın problemlerini gidermek için çalışmaktayız. Rutin kontrollerde ya da istenmeyen hastalıklar veya acil durumlarda kliniğimizde yapılan ayrıntılı muayene, kısa sürede konulan teşhis ve doğru tedavi yöntemleri ile dostlarınızın tüm ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Yoğun Bakım Ünitesi

Oksijen, nem ve ısı seviyeleri ayarlanabilen iki adet yoğun bakım kabini, kalp atım hızı, EKG, solunum sayısı, kan basıncı ve vücut ısısı gibi hayati belirtileri sürekli kontrol altında tutabilmemize yarayan hasta başı monitörü ve gerekli durumlarda kabin içlerinde özel ilaçlarla nebulizasyon yapmamıza olanak veren iki adet nebulizatör bulunmaktadır.

Terapi Pet Otel

Beş yıldızlı kedi/köpek otelimizde konuklarımızın konforu ve günlük yaşamından, internet aracılığı ile 24 saat haberdar olabiliyorsunuz. Böylece onların güvenliğinden emin oluyor, aynı zamanda da özleminizi giderebiliyorsunuz. 

Yatılı ve Hasta Pansiyon

Kedi veya köpeğinizin huzur içinde konaklayacağı tekli veya suit bölümlerimiz ile aklınız onlarda kalmayacak.

Minik dostlarımızın konforu için tüm odalarımızda bağımsız havalandırma, ısıtma ve müzik sistemi bulunmaktadır.

Diş ve Ağız Ünitesi

Diş ve dişeti hastalıkları kedi ve köpeklerin en yaygın hastalıklarındandır.Beş yaşından büyük kedilerin % 50 ‘sinin  köpeklerin ise % 85  ‘inin profesyonel tedaviye ihtiyaç duyduğu diş problemlerinin  olduğu tespit edilmiştir. 

Biz mutlaka ağız, diş ve dişetini değerlendirmeye tabi tutuyoruz. 

Pet Kuaför ve Pet Pansiyon

Sürekli olarak ultraviyole ile steril edilen kuaför bölümümüzde, minik dostunuzun banyo, makina ve makas tıraşı, model tıraşlar, tırnak kesimi gibi her türlü ihtiyacı profesyonel ekibimiz tarafından karşılanabilmektedir. Tüm makas ve makine uçları, küvet ve masalar her tıraştan sonra dezenfekte edilir. Ferah , geniş ve hijyenik boxlardan oluşan , kedi pansiyonlarımızda özel durumlar dışında kafese kapatılmadan, özgürce vakit geçirebileceği bir ortam sunuyoruz. Gün boyunca onların rahatlığı için elimizden geleni yapıyoruz. Köpek pansiyonumuza, sadık dostlarınızı rahatlıkla ve gözünüz arkada kalmadan bırakabileceğiniz bir yerdir Pansiyon da konaklayacak misafirlerimiz için transfer hizmetimiz mevcuttur.