v

Misyonumuz

Türkiye’de son yıllarda gelişen ev hayvanlarının her birinin farklı bir dünyaya ve ihtiyaçlara sahip olduğunu, bedensel ve ruhsal ihtiyaçlarının neler olduğunu anlatmak ; Dünya’yı yakından takip ederek yeni gelişmeleri sizlere iletmektir.

w

Vizyonumuz

Terapi Veteriner Muayenehanesi olarak evlerimizde birlikte yaşadığımız sevimli dostlarımızın mutluluğu sağlıklarına bağlıdır. Amacımız onların ve dolayısıyla onlarla birlikte yaşayan bizlerin mutluluğunu sağlamaktır.

Hakkımızda

Terapi Veteriner Çankaya da 1989 yılında Veteriner Hekim İbrahim GÜLEN tarafından kurulmuştur. Amacımız sevimli dostlarımıza hakettiği sağlıklı ve kaliteli yaşamı onlara sizin desteğinizle sunmaktır. Hedefimiz deneyim, yeni bilgi ve birikimimiz, sürekli yenilenen teknoloji ve güncel gelişmeleri takip eden yapımız ile gelişmek ve sizlere, sevimli dostlarımıza en kaliteli hizmeti sunmaktır.

  • Genel Muayene 95%
  • Yoğun Bakım Ünitesi 72%
  • Doğum ve Yatılı Tedavi 69%
  • Pet Kuaför 91%
  • Pet Shop 94%
Köpek

Köpek

Terapi Veteriner

Köpeğinizin sağlık problemi olup olmadığını, varsa nasıl tedavi edeceğinizi ve bu hastalıkların hangileri için veterinere gitmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Ozaman bize ulaşın.

Kedi

Kedi

Terapi Veteriner

Kediler günümüzde evde bakılabilecek ve bizlere iyi birer dost olabilecek hayvanların başında gelir. Peki, evimize gelen yeni dostumuzun ihtiyaçları nelerdir? Günlük bakımını kolayca nasıl sağlayabiliriz?

Papağan

Papağan

Terapi Veteriner

Papağan, size alıştığı zaman, çok iyi bir ev arkadaşı olabilir. Fakat unutmamanız gerekir ki bu iri dostlar aynı zamanda son derece hassastırlar. Onlara özenli ve temiz bir bakım sağlamalısınız.